logo
phone_number +370 699 64 300

Apmokėjimas, pristatymas, trukmė, grąžinimas

Padarote pirkimus bet kurioje norimoje svetainėje ir nukreipiate jas į mūsų komercinį adresą Lenkijoje bei registruojate sistemoje siuntos.pirklenkijoje.lt
Užsakytos prekės keliauja mūsų adresu Lenkijoje, vėliau parvežamos į Vilnių. Jei esate iš kito miesto, Jūsų prekes persiųsime paštu arba per omniva terminalą, jei didesnis pirkinys – jį pristatys kurjeris.

Dėmesio! Primename, kad prekes užsisakote iš įvairių parduotuvių, o mes esame tik tarpininkai,kurie padeda pigiau pristatyti norimą prekę. Taigi už prekių kokybę, parduotuvių darbą, dydžių ar spalvų neatitikimus bei prekių vėlavimus neatsakome. Prekės atgal grąžinamos tik tuo atveju, jei susisiekus su pardavėju, jis sutinka jas priimti atgal, o Jūs sumokate grąžinimo ir pašto išlaidas(iki pardavėjo adreso) bei nėra nusižengtas prekių grąžinimo terminas. Keramikinių plytelių pirkėjams: neatsakome už plytelių įtrūkimus (kurie atsiranda transportavimo metu ar būna kitaip pažeistos kai transportuoja pats pardavėjas iki mūsų sandėlio ir kai to nesimato pirminės apžiūros metu ir kai neįmanoma to pamatyti nes tarkim būna pakuotės viduje). Neatsakome jei pirkėjas užsako prekes, kurios reikalauja kvadratūros skaičiavimo, klaidingai nurodęs reikalingą kiekį. Mes remiamės užklausoje atsiųstais skaičiais ir neprivalome tikrintis ar pirkėjas viską teisingai suprato, o perkame prekę pagal užpildytą faktą. Pinigai už tarpininkavimą ir parvežimą prekės į Lietuvą negrąžinami.

Prekių užsakymas bei grąžinimas kai užsakovas pateikia klaidingus arba netikslius duomenis: užsakovo interesuose pateikti teisingus bei aiškius duomenis užsakymo vykdymui. Tarpininkas neatsako už duomenų teisingumą o atsako tik už prekės nupirkimą ir atvežimą į Lietuvą bei įteikimą pirkėjui, už kitas technines detales ar kvadratūrą bei kiekį tarpininkas neatsako. Jei pirkėjas pareiškia norą grąžinti prekę, tarpininkas stengiasi padėti jei nekyla tam sudėtingumų(tai yra jei pirkėjas laiku pristato grąžinamą prekę padeda nuvežti į Lenkiją ir išsiųsti pardavėjui). Jokių įsipareigojimų tarpininkas neprisiima. Pirkėjai pateikdami užsakymo užklausą ir sumokėdami pinigus patvirtina,jog su taisyklėmis susipažino(tais atvejais kai yra reikalinga tarpininkavimo paslauga).

Parvežimo iš Lenkijos įkainiai tiesiogiai priklauso tiek nuo prekių kiekio bei užimamos vietos tiek ir nuo svorio, todėl siekdami pirkėjui paskaičiuoti prieinamiausią kainą siūlome parašyti mums užklausą su pageidaujama preke bei į kokį miestą norite ją gauti, o mūsų specialistai atrašys Jums kainą. Pasirodė per brangu? argumentuokite laiške ar nurodykite kur radote pigiau ir mes parvešime ją už savikainą.

Nepamirškite, kad galite bet kokiu momentu paskambinti mūsų bendruoju numeriu ir pasiderėti dėl įkainių. Norite pirktis be tarpininko mokesčio? Registruokitės sistemoje siuntos.pirklenkijoje.lt ir gavę komercinį adresą jau galite pradėti pirkti.

Lietuvoje.
Visos prekės pirma pristatomos Lenkijoje, vėliau atvežamos į Lietuvą, Vilnių ar Kauną. Pristatymo laikas nuo užsakymo dienos iki atvežimo į Lietuvą užtrunka apie 3-11 kalendorinių dienų,išskyrus atvejus kai laikotarpius reglamentuoja pardavėjai ir tuos atvejus kai laiku neišsiunčia pats pardavėjas.
Atsiimti prekes galima Vilniuje, Kalvarijų g. 172A arba Kaune išanksto suderinus su mūsų atstovu. Jeigu esate iš kito miesto, prekes išsiųsime Jums paštu arba per omniva terminalą arba per kurjerius.