Kaip apskaičiuoti prekės kainą?

Kaip apskaičiuoti prekės kainą?

Norint gauti pigiausius pasiūlymus rekomenduojame užpildyti UŽSAKYMO FORMĄ ir nurodžius visus duomenis mes pasistengsime pasiūlyti Jums pigiausią kainą.

Niekada nesivadovaukite teoriniu kursu, kurį suteikia Lietuvos bankas. Šis kursas nėra realus valiutos įsigijimo kursas, kuriuo vadovaujasi tarpininkas, todėl gali būti šiek tiek netikslumas sumoje su Jūsų skaičiavimais. Į tarpininko kursą įskaičiuojamas ir tarpininko atlygis :)

Telefonu galime suteikti tik preliminarią kainą, kuri gali ženkliai skirtis nuo Jūsų norimos prekės įsigijimo kainos, kadangi kainai turi įtakos tiek gabaritai, tiek svoris, tiek miestas į kurį pageidaujate gauti prekę. Pigiausiai atsiimti Vilniuje Kalvarijų g. 172A arba Kaune iš vairuotojo prie PC Mega. Jei nepatogus atsiėmimo laikas praneškite, mielai Jūsų prekes išsiusime kurjeriu.

Taikomos didmeninės kainos pastoviems pirkėjams ir perkantiems už didesnę sumą.

Norite nuolaidos, nes jums atrodo, kad perkate už didesnę sumą arba analogišką prekę galite įsigyti kitur pigiau??? SKAMBINKITE tel.869964300 ir derėkitės dėl palankių salygų :)

Suteikiamas komercinis adresas, kuriuo galite daryti apsipirkimus nemokėdami už tarpininkavimą,o tik už prekių parvežimą į Lietuvą ir parsiuntimą iki Jūsų. Naudingų pasiūlymų kiekis ribotas. Pasiūlymas taikomas NETIK didmena užsiimantiems pirkėjams. Detaliau informacijos galite teirautis bendruoju numeriu 869964300

Kooperuokitės su draugais pirkdami prekes ir apsipirkimai taps pigesni.