logo
phone_number +370 699 64 300

ADRESO SUTEIKIMAS

Dėmesio tiems, KAM PATINKA DAUG IR DAŽNAI PIRKTI :)

NEMOKAMAI SUTEIKIAME komercinį adresą Lenkijoje, į kurį siųsitės savo prekes ir galėsite įsigyti pirkiniu be tarpininko mokesčio.

Mokėsite tik už parvežimą prekių iki Jūsų durų.

Sudomino? Spauskite mygtuką APSIPIRKIMO INSTRUKCIJA ir pirkite į sveikatą 😉 nepamirškite sužinoti ar Jūsų bankinė kortelė yra paruošta apsipirkimams internetu.

Prieš perkant nepatingėkite perskaityti Apsipirkimo instrukciją, nes ten slypi daug naudingų patarimų

MŪSŲ KOMERCINIS ADRESAS:

Imie i Nazwisko: Jūsų Vardas Pavardė

Ulica/gatvė: ID00000 Mickiewicza

Numer domu/namo numeris: 49

Kod Pocztowy/pašto kodas: 16-515

Miasto/miestas: Punsk (Podlaskie województwo)

Kraj/šalis: Polska

Nr Telefonu/numeris: +48690959991

Būtinai pirkdami įrašykite savo Vardą Pavardę ir mūsų telefoną.

Padarius pirkimą būtina užregistruoti siuntą

https://siuntos.pirklenkijoje.lt/

NUSIPIRKUS PREKĘ PASITELKITE KATRYBE, SU JUMIS SUSISIEKSIME PREKEI PASIEKUS CENTRINĮ SANDĖLĮ LIETUVOJE

Taikome individualią kainodarą kiekvienam pirkėjui priklausomai nuo prekių kiekio, dydžio, svorio ir apsipirkimo dažnumo arba pagal kainininką, kurį atsiųs mūsų vadybininkai susidomėjusiems asmeniškai arba pagal faktą (užimamą vietą, svorį ar pakuotės dydį kurį sunku nuspėti iš nuorodos).

Svarbi informacija perkantiems patiems. Privaloma nurodyti lenkišką adresą ir sandėlininko numerį, kad esant reikalui pardavėjas galėtų susisiekti su mumis ir paaiškinti apie susiklosčiusią situaciją, kuri gali įtakoti prekės siuntimą, sąlygas ar trukmę. Tiems, kurie visgi sugalvoja nurodyti savo lietuvišką numerį: į Lietuvą nieks iš pardavėjų neskambins, iš kurjerių irgi. Todėl iškilus klausimams Jūsų užsakymo tiesiog neišsiųs. Neapsunkinkime pardavėjų ar vežėjų darbo. Būkime atidūs

Jei pirkėjas nurodo pasirinkimą “za pobraniem” ar “pacztomaty” (kitas paštomatas nei nurodytas: galima naudoti tik Mickiewicza 48, 16-515 Punsk), tarpininkas PirkLenkijoje.lt turi teisę nepriiminėti tokių siuntų ar už papildomą gabenimo mokestį paimti šias siuntas, o pirkėjas įsipareigoja apmokėti išlaidas, kurios gali siekti iki 10 eur. Apmokėjimas vykdomas prieš darant pirkimą.

Pirkėjas įsipareigoja įregistruoti savo prekes sistemoje siuntos.pirklenkijoje.lt, o tarpininkas PirkLenkijoje.lt susisieks su pirkėju tik prekei atvykus į Lietuvą.