logo
phone_number +370 699 64 300

Pirk Lenkijoje – SUTAUPYK!

PIRKITE NEIŠEIDAMI IŠ NAMŲ, O MES JŪSŲ PREKES PARVEŠIME

pirklenkijoje222

 1. Išsirenkate patinkančią prekę/prekes bet kuriose Lenkijos internetinėse parduotuvėse ar www.allegro.pl
  Prekes galite pirkti dviem būdais: pirkimą atliekate patys (sutaupote nemokėdami pabrangimo ir administravimo mokesčio) arba pasinaudoti mūsų pagalba ir mes padėsime įsigyti jūsų norimą prekę ( su tarpininkavimo paslauga). Mūsų svetainėje esame patalpinę populiariausių parduotuvių sąrašus(arba tas, kurios mums pasirodė įdomiausios), tačiau galite pirkimą atlikti iš bet kurios svetainės.
 2. Atidarote Pirkimo instrukciją arba susikuriate paskyrą siuntos.pirklenkijoje.lt ir prekes pirkti galite neribotą laiką ir mokate tik už parvežimą pagal svorio įkainius https://pirklenkijoje.lt/kainininkas-2/).
  Teisingai užpildykite visus laukelius tam, kad susisiekimas su Jumis vyktų greičiau ir sklandžiau, būtinai nurodykite galiojantį tel. nr, kad prireikus galėtumėme su Jumis susisiekti.
 3. Mes gauname Jūsų užsakymą ir atsiunčiame Jums instrukciją apmokėjimui (jei naudojatės tarpininkavimo paslauga).
  Apmokėti turite kuo greičiau, kad kitas norintis neįsigytų Jūsų norimos pirkti prekės.
 4. Gavę apmokėjimą, užsakome prekes (jei pasirinkote sąlygą nr.3.)
  Užsakytos prekės keliauja mūsų adresu Lenkijoje, vėliau parvežamos į Vilnių. Jei esate iš kito miesto, Jūsų prekes persiųsime Venipak kurjeriu arba per Omniva paštomatą.
 5. Tarpininkai padeda įsigyti ir parsivežti Jūsų pageidaujamas prekes ir nesuteikia nei garantijų prekei ir neatlieka prekės remonto ar keitimo.
 6. Tarpininkai neatsako už prekių ir paslaugų suteiktą kokybę, kurią įsigijote internetinėse parduotuvėse.
 7. TARPININKAI NEATSAKO JEI PREKĖS/PASLAUGOS TIEKĖJAS NEATSIUNČIA PREKIŲ LAIKU IR NEĮSIPAREIGOJA PERSPĖTI KLIENTĄ APIE GALIMĄ PREKIŲ VĖLAVIMĄ, KADANGI NEGAUNA TOKIO POBŪDŽIO INFORMACIJOS IŠ PARDAVĖJO.
  Kilus konfliktinei situacijai padeda spręsti su pardavėju susidariusią situaciją ir jei tai reikalauja papildomų išlaidų, gali prašyti apmokėti už suteiktas tarpininkavimo ir konflikto sprendimo paslaugas.
  Dėmesio! Primename, kad prekes užsisakote iš įvairių parduotuvių, o mes esame tik tarpininkai,kurie padeda pigiau pristatyti norimą prekę. Taigi už prekių kokybę, parduotuvių darbą, dydžių ar spalvų neatitikimus neatsakome. Prekės atgal grąžinamos tik tuo atveju, jei susisiekus su pardavėju, jis sutinka jas priimti atgal, o Jūs sumokate grąžinimo ir pašto išlaidas(iki pardavėjo adreso).

Užsakymo atsiuntimas reiškia, kad susipažinote ir sutinkate su visomis išvardintomis sąlygomis.


Garantijos
Labai retais atvejais nutinka taip, kad prekė neatkeliauja ar pasimeta. Visgi jei taip nutiktų, mes Jums grąžinsime visus sumokėtus pinigus. Jeigu prekė atkeliautų brokuota, mes susisieksime su pardavėju ir visais įmanomais būdais bandysime Jums pagelbėti, sprendžiant ginčą.